• ליז בכר - הדמיות וסיורים וירטואלים

שבוע 3 - סוויטת הורים

Updated: Jun 21, 2020

שבוע שעבר הסתיים בפגישת עבודה מאוד יצירתית עם שירן שלזינגר (המעצבת). הפגישה הוקדשה כולה לסוויטת הורים. המטרה הייתה ליצור סוויטה באווירת בית מלון יוקרה. הקווים העיצוביים ברוח בית כולו. מודרניים על גוונים של אפור גרפית אפור בטן ועץ. שירן הכניסה כמה אלמנטים מפתיעים כמו מראה עגולה בקוטר 150 על עמוד מוזהב שנותנת לחלל מראה יוקרתי. על רקע קיר גרפית עם לייסטים העמדנו מיטת קינג סייז בצבע חרדל שמאוד מחמיאה לקיר גרפית וההיפך. המקלחת חצי פתוחה נותנת לחדר מראה חדשני ופתוח. גם חדר ארונות פתוח משלב דלתות אטומים עם דלת וטרינה מזכוכית לאקססוריז ששווה להשוויץ בהם . במרכז חדר הארונות ניצב הדום רך ומזמין. ואם לא מספיק יוקרה, אז הטלויזיה בחדר יורדת מהתקרה (בסיור הוירטואלי יש סרטון שמראה איך הפטנט הזה עובד).

Tip

בתקופה האחרונה יש מגמה של יצירת חלל גדול ונקי בחדר ההורים. גם הפתרון המסורתי של הטלויזיה מול המיטה על הקיר הולך ונעלם. במקומו ישם פתרונות ש"מעלימים" את הטלויזיה כמו טלויזיה מובנית בתוך הארון מאחורי זכוכית שחורה וטלויזיה שיורדת מהתקרה. בשני המקרים יש לתכנן מראש את ההכנות. בטלויזיה שיורדת מהתקרה יש לתכנן הנמכת גבס בהתאם להוראות המתקין. בהצלחה!

לסיור וירטואלי בבית לחץ כאן


הדמיות וסיור וירטואלי : ליז בכר - LizPlan

עיצוב פנים: שירן שלזינגר-בוז'ו

אדריכלות: סטודיו 31 ביצוע עבודות חשמל ומיזוג אוויר - אפקט האור והקור ציור - לירן ורדיאל חיפוי קירות ומתקן טלויזיה יורדת מהתקרה - ספיר חיפויים


196 views0 comments

Recent Posts

See All