• ליז בכר - הדמיות וסיורים וירטואלים

ליווי בניה בהדמיה

הקדמה

הגעתי למקצוע אדריכלות מכוח האינרציה. אבי ואמי (אדריכל ומהנדסת) ניהלו משרד לתכנון אדריכלי שעסק בעיקר בבניה פרטית. את האדריכלות ינקתי בתור תינוקת וקיבלתי לתוך הווריד כשהתבגרתי. כשהגעתי לגיל שהייתי צריכה לבחור מקצוע לא היו יותר מידי התלבטויות...


לאחר מעל 20 שנה בהן עסקתי בעיקר בתכנון אדריכלי של בנייה פרטית, החלטתי לשנות כיוון. אבל, כך שכל הידע שצברתי בשנים האלה אני אחלוק עם כל דורש. היה לי ברור שהעיסוק החדש חייב להיות לעזר לאנשים שבונים את ביתם.

בשנים האחרונות התחלתי לעבוד עם אדריכלים ומעצבים וללוות את הפרויקטים שלהם מהתחלה ועד הסוף. זה גורם לי סיפוק אדיר לעזור בתקשורת הויזואלית בינם לבין הלקוחות שלהם וכמובן חלוק איתם את הידע והניסיון שלי.

אז כחלק משירות לציבור, החלטתי לכתוב בלוג שבו אתאר שבוע אחר שבוע ליווי של בית בבניה. אחלוק אתכם את ההתלבטות התכנוניות ועיצוביות של המשפחה.

קצת על הפרוייקט. מדובר בבית פרטי שתוכנן ע"י "סטודיו 31" בסגנון מודרני עבור משפחה צעירה בדרום הארץ. בית דו קומתי המשתרע על מגרש של כ-340 מ"ר. להשלמת החלום בחלקו האחורי של הבית ממוקמת בריכת שחיה מפנקת שנשקפת מכל פינה בחלל הציבורי. כמו ברב המגרשים בארץ ישנו קיר אחד צמוד לבית של השכן שהווה אתגר תכנוני עבור האדריכלית שצלחה אותו בהצלחה רבה. שטח הבית כ-145 מ"ר קומת קרקע ועוד כ-90 מ"ר בקומה א', סה"כ כ- 235 מ"ר. בשלב אחרי קבלת היתר בניה וטרום ביצוע המשפחה פנתה למעצבת המוכשרת שירן שלזינגר-בוז'ו, כדי שתעצב את הבית ברוח מודרנית. בשלב זה גם אני הצטרפתי לפרוייקט כדי ללוות אותו בהדמיה וסיור וירטואלי כפי כבר עשיתי בעבר עם שירן וראינו כמה שזה נחוץ ועוזר לכל הצדדים. אז בשבועות הקרובים אשתף אתכם בהתקדמות של הפרוייקט והרבה עיצוב מדהים של שירן.

לסיור וירטואלי לחץ על התמונה

253 views0 comments

Recent Posts

See All